Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Dvůr Králové nad Labem

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Dvoře Králové nad Labem a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Dvůr Králové nad Labem je plný krásných žen. Žije v něm i ta vaše nebo do něj vyrazila na výlet či služební cestu? Pokud zrovna nemůžete být s ní, překvapte ji krásnou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Dvoře Králové nad Labem.

Květiny ve Dvoře Králové nad Labem rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přiložíme kartičku s vaším vzkazem. Chcete překvapit dvojnásob? Přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Dvůr Králové nad Labem a okolí

Už brzy ráno pro vás vybíráme květiny přímo u dodavatelů, a to každý den. Můžeme proto zaručit, že kytici doručíme vždy stoprocentně čerstvou. K pugétu přidáme výživu pro řezané rostliny, aby vydržely hodně dlouho čerstvé.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Dvora Králové nad Labem, Kocbeře, Kohoutova, Kuksu, Vítězné, Nemojova, Dobravic, Hřibojedů i do všech dalších okolních měst a vesnic.

Řidiči dorazí na adresu v 3. hodinovém časovém pásmu, které si sami určíte. Vybírat můžete od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jaké rozpětí v objednávce zadáte. Za rozvážku vašeho daru v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Dvůr Králové nad Labem?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci