Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Hořice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Hořicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásná kytice zahřeje u srdce každou ženu. Obzvlášť pokud je darovaná z lásky. Potěšte svoji milovanou a pošlete jí nádhernou kytici, ještě dnes ji doručíme na kteroukoli adresu v Hořicích.

Nejprve si vyberete květiny vhodné pro danou příležitost, poté je objednáte a všechno ostatní už necháte na nás. Na přání přidáme ke květinám také vzkaz zdarma. A pro větší úspěch můžete přiobjednat také Raffaello.

Aby květiny dělaly radost co možná nejdéle, musí být především čerstvé. Na tom si dáváme opravdu záležet a každý den květiny pečlivě vybíráme. Ke kytici přidáme zdarma výživu pro řezané rostliny.

Rozvoz květin Hořice a okolí

Máme za sebou už více jak 15 let zkušeností s rozvozem květin do všech koutů země, stejně tak do Hořic a okolí. Moc dobře proto víme, co se místním ženám líbí.

Naši kurýři mají projeté nejenom Hořice, ale i Dobrou Vodu u Hořic, Holovousy, Lukavec u Hořic, Červenou Třemešnou, Boháňku, Jeřic, Milovic u Hořovic a dalších městeček a vesnic v okolí.

Vybírat můžete z cca 100 kytic v různých velikostech. Objednávku zadáte 24 hodin 7 dní v týdnu. Ve formuláři si zvolíte časové pásmo doručení od 8:00 hod. do 20:00 hod. Cena za dopravu je 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 250 Kč. A zaplatíte platební kartou nebo převodem.


Nevyhovuje Vám Hořice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci