Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Jičín

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Jičíně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásná kytice je zárukou lepšího dne. Překvapte svou milou a ohromte ji nádhernými růžemi, liliemi nebo třeba gerberami. Ještě dnes květiny doručíme po celém Jičíně.

Pestré kytice rozvážíme v Jičíně už 15 let. Záleží nám i na těch nejmenších detailech, aby květiny dělaly co největší radost. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme také váš vzkaz.

Rozvoz květin Jičín a okolí

Pestré kytice pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že květiny vždy doručíme zaručeně čerstvé. Přidáme také výživu, aby pugét byl co nejdéle krásný.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Jičína a také do Železnice, Valdic, Holína, Vitiněvsi, Lužan, Podhradí, Kbelnice, Březiny, Veliše, Vokšic i dalších měst a vesnic v okolí.

Za dodání květinového daru na vámi zvolenou adresu v pondělí až pátek zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek uhradíte 250 Kč. Sami si zvolíte časové pásmo v rozsahu 3 hodin od 8:00 do 20:00 hod. pro předání.


Nevyhovuje Vám Jičín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci