Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Česká Skalice a okolí

  • Květiny doručíme po České Skalici a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po České Skalici

Květiny jsou odjakživa symbolem krásy. Řekněte s jejich pomocí své milované, že je krásná i ona. A že vám na ní záleží. Květinami s doručením v České Skalici můžete vyjádřit cokoli – a pokud ne květinami, tak lístečkem se vzkazem nebo přáním, který ke každé kytici přidáme, určitě ano.

S výběrem vám rádi pomůžeme. Máme za sebou 15 let zkušeností s rozvážkou kytic. Za tu dobu již máme více než 50 000 zákazníků. Už tedy moc dobře víme, co se ženám z České Skalice líbí. A vy ještě stále tápete? Žádný problém, zkuste si vybrat květiny například podle příležitosti na našich webových stránkách.

Rozvoz květin Česká Skalice a okolí

Jakmile kytici objednáte, začneme na vaší objednávce pracovat. Nejprve vybereme ty nejčerstvější květiny, které následně předáme kurýrovi. Ten je poté co nejrychleji kytici doručí na vámi stanovené místo v České Skalici nebo Ratibořicích, Velkém Třebešově, Říkově, Zlíči, Velké Jesenici, Chvalkovicích, Žernově, Rýzmburku a v dalších městech a vesnicích v okolí.

Spolu s květinami může na místo určení putovat i balení oblíbeného Raffaella, které rovněž naleznete v naší nabídce. Vše jsme schopni předat kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jaký termín si zvolíte.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Česká Skalice?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk