Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 99 Kč

Jak funguje rozvoz

Předání kytice kurýrem

Má někdo z vašich blízkých narozeniny, svátek či výročí? Nebo chcete udělat den o něco veselejší? Není nic jednoduššího, než si objednat kytici s dodáním do rukou obdarované. Vše provedete během několika málo minut z pohodlí domova, kanceláře nebo když jste na cestách a zaplatíte kartou či převodem. Je to tak jednoduché, že vám stačí jakékoli zařízení s připojením na internet.

Základní informace k rozvozu květin po Praze a celé ČR

Váš požadavek zpracujeme a květiny co nejrychleji doručíme vaší vyvolené, a to klidně ještě dnes, do několika hodin. Kytici předáme v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a celém Česku na kterékoliv adrese. Za tuto službu účtujeme 99 Kč při využití v pracovní dny. Ve státní svátek nebo o víkendu zaplatíte 250 Kč. Více se dozvíte o rozvozu květin v našem magazínu.

Rozvážka vaší kytice může být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. v tříhodinových pásmech. Naši řidiči jsou připraveni vyrazit kterýkoli den v týdnu.

O nic víc se již nestaráte

Vaši objednávku stále sledujeme. Pokud nastane zásadní problém, ihned ho s vámi řešíme. Po úspěšném dodání vám zašleme zprávu na e-mail. A v případě, že se kytice nepodaří předat z důvodu nenadálé nepřítomnosti obdarované na adrese, tak kytici uložíme v partnerském květinářství a vás budeme informovat.

Měna
Jazyk