Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Bechyně

Rozvoz květin Bechyně

Pokud vaše vyvolená žije v Bechyni nebo jejím okolí, můžete ji ještě dnes potěšit doručenými krásnými květinami. My vám s jejich výběrem i dovozem pomůžeme.

Nebojte, v květinách se velmi dobře vyznáme. Aby také ne – vždyť je doručujeme už 15 let. Za tu dobu jsme předali přes 50 000 květin všech barev, tvarů a velikostí. S námi tedy určitě nešlápnete vedle.

Aby pro vás byl výběr co nejjednodušší, na našich stránkách najdete květiny rozdělené mimo jiné i podle příležitostí. Stačí tak vědět, co chcete květinou vyjádřit, a máte vyhráno. O vše ostatní už se také postaráme my.

Rozvoz květin Bechyně a okolí

Vybereme pro vás ty nejčerstvější květiny, které kurýr následně zaveze do Bechyně nebo jejího okolí. Na přání přidáme i lístek se vzkazem nebo balení Raffaella, které jistě potěší každou milovnici sladkého.

Naši řidiči dovezou váš květinový dar také do Sudoměřic u Bechyně, Bernartic, Borovan, Dražíče, Dobronic u Bechyně, Hodonic, Nuzic, Hvožďan a dalších měst a obcí v okolí.

Doručení může být uskutečněno na pracovišti obdarované, nebo v místě bydliště dle vašeho přání. Navíc si sami můžete určit čas předání kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Za dovoz účtujeme 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Bechyně?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

+ výběr, spolehlivost
doporučuji v případě, že jste daleko od oslavence a chcete alespoň kytkou dát najevo, že vám ne něm záleží , super pomoc!

Ověřený zákazník 28.1.2020

Kytice byla dodána dle pozadavku a čerstvá

Tomáš 28.1.2020

+ krásná květina, která dlouho vydržela - obrázek nelhal
+ rychlé vyřízení (objednáno pozdě večer, doručeno druhý den dopoledne)

Ověřený zákazník 27.1.2020