Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Bechyně

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Bechyni a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Pokud vaše vyvolená žije v Bechyni nebo jejím okolí, můžete ji ještě dnes potěšit doručenými krásnými květinami. My vám s jejich výběrem i dovozem pomůžeme.

Nebojte, v květinách se velmi dobře vyznáme. Aby také ne – vždyť je doručujeme už 15 let. Za tu dobu jsme předali přes 50 000 květin všech barev, tvarů a velikostí. S námi tedy určitě nešlápnete vedle.

Aby pro vás byl výběr co nejjednodušší, na našich stránkách najdete květiny rozdělené mimo jiné i podle příležitostí. Stačí tak vědět, co chcete květinou vyjádřit, a máte vyhráno. O vše ostatní už se také postaráme my.

Rozvoz květin Bechyně a okolí

Vybereme pro vás ty nejčerstvější květiny, které kurýr následně zaveze do Bechyně nebo jejího okolí. Na přání přidáme i lístek se vzkazem nebo balení Raffaella, které jistě potěší každou milovnici sladkého.

Naši řidiči dovezou váš květinový dar také do Sudoměřic u Bechyně, Bernartic, Borovan, Dražíče, Dobronic u Bechyně, Hodonic, Nuzic, Hvožďan a dalších měst a obcí v okolí.

Doručení může být uskutečněno na pracovišti obdarované, nebo v místě bydliště dle vašeho přání. Navíc si sami můžete určit čas předání kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Za dovoz účtujeme 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Bechyně?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci