Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Bechyně a okolí

  • Květiny doručíme po Bechyni a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Bechyni

Pokud vaše vyvolená žije v Bechyni nebo jejím okolí, můžete ji ještě dnes potěšit doručenými krásnými květinami. My vám s jejich výběrem i dovozem pomůžeme.

Nebojte, v květinách se velmi dobře vyznáme. Aby také ne – vždyť je doručujeme už 15 let. Za tu dobu jsme předali přes 100 000 květin všech barev, tvarů a velikostí. S námi tedy určitě nešlápnete vedle.

Aby pro vás byl výběr co nejjednodušší, na našich stránkách najdete květiny rozdělené mimo jiné i podle příležitostí. Stačí tak vědět, co chcete květinou vyjádřit, a máte vyhráno. O vše ostatní už se také postaráme my.

Rozvoz květin Bechyně a okolí

Vybereme pro vás ty nejčerstvější květiny, které kurýr následně zaveze do Bechyně nebo jejího okolí. Na přání přidáme i lístek se vzkazem nebo balení Raffaella, které jistě potěší každou milovnici sladkého.

Naši řidiči dovezou váš květinový dar také do Sudoměřic u Bechyně, Bernartic, Borovan, Dražíče, Dobronic u Bechyně, Hodonic, Nuzic, Hvožďan a dalších měst a obcí v okolí.

Doručení může být uskutečněno na pracovišti obdarované, nebo v místě bydliště dle vašeho přání. Navíc si sami můžete určit čas předání kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Bechyně?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk