Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Kostelec nad Labem

Rozvoz květin Kostelec nad Labem

Kostelec nad Labem patřil odnepaměti českým královnám a nejinak je tomu i dnes. Víme to. Čerstvé květiny do Kostelce nad Labem totiž doručujeme již 15 let. Vaším jménem je dvorně vkládáme do náručí dnešních královen a připojujeme pár slov od vás, aby věděly, komu za tu pozornost vděčit. Úsměvy na jejich tvářích nám vždy potvrdí, že galantnost ani po staletích neztratila nic ze své přitažlivosti.

Květiny na rozvážku v Kostelci nad Labem můžete doplnit sladkými kuličkami Raffaella nebo jemným sektem. Věřte, že účinek z darované kytice bude mnohem větší a vzpomínka na tento významný moment zůstane zůstane mnohem déle.

Rozvoz květin Kostelec nad Labem a okolí

Připojte se i vy ke stovkám pozorných mužů a nechte doručit krásnou květinu do Kostelce nad Labem a okolí dámě svého srdce. Objednávku vyřídíte, ať jste kdekoli. Je to rychlé a online. Přehledný výběr to ještě více usnadní.

Rozvážku kytic zajišťují naši spolehliví kurýří nejenom v Kostelci nad Labem, ale také i v Křenku, Zárybách, Poleradech, Mratíně, Čakovičkách, Nové Vsi a ve všech dalších městech a vesničkách v okolí.

Řidiče můžete potkat při předání květinového daru v kteroukoli denní dobu od 8:00 do 20:00 hod. od pondělí do neděle. Je jen na vás, jaké časové pásmo v rozsahu 3 hodin vyberete pro doručení. Za příjezd na adresu v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Kostelec nad Labem?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020