Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Kostelec nad Labem a okolí

  • Květiny doručíme po Kostelci nad Labem a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Kostelci nad Labem

Kostelec nad Labem patřil odnepaměti českým královnám a nejinak je tomu i dnes. Víme to. Čerstvé květiny do Kostelce nad Labem totiž doručujeme již 15 let. Vaším jménem je dvorně vkládáme do náručí dnešních královen a připojujeme pár slov od vás, aby věděly, komu za tu pozornost vděčit. Úsměvy na jejich tvářích nám vždy potvrdí, že galantnost ani po staletích neztratila nic ze své přitažlivosti.

Květiny na rozvážku v Kostelci nad Labem můžete doplnit sladkými kuličkami Raffaella nebo jemným sektem. Věřte, že účinek z darované kytice bude mnohem větší a vzpomínka na tento významný moment zůstane zůstane mnohem déle.

Rozvoz květin Kostelec nad Labem a okolí

Připojte se i vy ke stovkám pozorných mužů a nechte doručit krásnou květinu do Kostelce nad Labem a okolí dámě svého srdce. Objednávku vyřídíte, ať jste kdekoli. Je to rychlé a online. Přehledný výběr to ještě více usnadní.

Rozvážku kytic zajišťují naši spolehliví kurýří nejenom v Kostelci nad Labem, ale také i v Křenku, Zárybách, Poleradech, Mratíně, Čakovičkách, Nové Vsi a ve všech dalších městech a vesničkách v okolí.

Řidiče můžete potkat při předání květinového daru v kteroukoli denní dobu od 8:00 do 20:00 hod. od pondělí do neděle. Je jen na vás, jaké časové pásmo v rozsahu 3 hodin vyberete pro doručení.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Kostelec nad Labem?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk