Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Morkovice-Slížany

Rozvoz květin Morkovice-Slížany

Město, které se datuje od roku 1960, bylo osídlené již v mladší době kamenné. Vzniklo totiž spojením dvou původně samostatných obcí Morkovice a Slížany. Dnes nese krásný konfederační název Morkovice-Slížany. Místní se nejspíš nemohli dohodnout, které jméno by tomuto místu slušelo víc. Na čem se naštěstí dohodnou, je, že každý významný den se sluší provonět krásnou doručenou květinou.

Jsme rádi, že se přitom obrací na nás. Vyberte si také z naší nabídky více než 300 kytic, které pro vás navrhli naši zkušení aranžéři. Do města Morkovice-Slížany zajišťujeme rozvážku krásných květin již 15 let.

Rozvoz květin Morkovice-Slížany a okolí

Květiny jezdíme vybírat každý den k našim dodavatelům, takže jsou vždy zaručeně čerstvé. A naši kurýří doručí kytici do Morkovic-Slížan, Pačlavic, Prasklic, Počenice-Tetětice, Uhřic, Zborovic, Zdounek, Honětic, Zborovic i dalších okolních měst a obcí klidně ještě dnes.

Řidiči jsou připraveni k předání květinového daru na zvolené adrese od 8:00 do 20:00 hod. každý den. Při využití této služby v pracovní den zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Morkovice-Slížany?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020