Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Morkovice-Slížany

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Morkovicích-Slížanech a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Město, které se datuje od roku 1960, bylo osídlené již v mladší době kamenné. Vzniklo totiž spojením dvou původně samostatných obcí Morkovice a Slížany. Dnes nese krásný konfederační název Morkovice-Slížany. Místní se nejspíš nemohli dohodnout, které jméno by tomuto místu slušelo víc. Na čem se naštěstí dohodnou, je, že každý významný den se sluší provonět krásnou doručenou květinou.

Jsme rádi, že se přitom obrací na nás. Vyberte si také z naší nabídky více než 300 kytic, které pro vás navrhli naši zkušení aranžéři. Do města Morkovice-Slížany zajišťujeme rozvážku krásných květin již 15 let.

Rozvoz květin Morkovice-Slížany a okolí

Květiny jezdíme vybírat každý den k našim dodavatelům, takže jsou vždy zaručeně čerstvé. A naši kurýří doručí kytici do Morkovic-Slížan, Pačlavic, Prasklic, Počenice-Tetětice, Uhřic, Zborovic, Zdounek, Honětic, Zborovic i dalších okolních měst a obcí klidně ještě dnes.

Řidiči jsou připraveni k předání květinového daru na zvolené adrese od 8:00 do 20:00 hod. každý den. Při využití této služby v pracovní den zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Morkovice-Slížany?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci