Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Šumperk

Rozvoz květin Šumperk

Ženy v celém Šumperku touží po tom, že je do nového dne probudí darovaná krásná kytice. Splňte tajné přání své milé a udělejte jí radost ještě dnes. Po Šumperku a okolí doručíme květiny již do 2 hod. od objednání.

Kytice na Šumpersku rozvážíme už více než 15 let. Zjistili jsme, co se místním zamlouvá a jaké květiny jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. S výběrem vám rádi poradíme a ještě radši přiložíme k vaší objednávce přání na kartičce zcela bezplatně.

Rozvoz květin Šumperk a okolí

Vybírat můžete z více než 300 aranží, které vždy doručíme zaručeně čerstvé. Zdarma také přidáme přání nebo vzkaz pro příjemce. K daru je lze přiobjednat i balení sladkého Raffaella.

Kytici dovezeme po celém Šumperku. Naše řidiče můžete potkat také ve Vikýřovicích, Rapotíně, Velkých Losinách, Bludově, Sudkově a v dalších obcí v okolí.

Cena za předání květin na adrese je v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Sami si můžete zvolit v jakém čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. máme zazvonit u jejich dveří. Objednávky přijímáme 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Nevyhovuje Vám Šumperk?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020