Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Šumperk

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Šumperku a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Ženy v celém Šumperku touží po tom, že je do nového dne probudí darovaná krásná kytice. Splňte tajné přání své milé a udělejte jí radost ještě dnes.

Proč nechat poslat květiny v Šumperku kurýrem?

Protože je to jednoduché a rychlé. Květinu se vyberete z nabídky připravených kytic v několika velikostech v našem internetovém květinářství Dále vyplníte nejnutnější údaje a zaplatíte kartou nebo převodem. A pak je to na nás. Ušetříte čas a peníze.

Předání vašeho květinového daru může být již do 2 hod. od zaplacení. Objednávku zadáte 24/7 a to všude, kde máte přístup na internet. Řidič mile překvapí obdarovanou a pugét předá za vás.

Přidejte k doručené kytici doplněk

Dále můžete objednat láhev Bohemia sektu, Raffaello nebo skleněnou vázu. My přidáme bezplatně výživu pro rostliny, aby vydržely maximálně dlouho čerstvé. S výběrem vám rádi poradíme.

Dovážka květin v Šumperku a jejich předání je diskrétní

Kytice na Šumpersku rozvážíme klimatizovanými vozy už více než 15 let. Řidiči a ani nikdo jiný zásadně nesděluje informace o objednavateli. Jedinou zprávu se příjemkyně kytice dozví z kartičky s vaším textem, kterou ke kytici přidáme zdarma.

Cena za předání květin na adrese je v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Sami si můžete zvolit v jakém čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. máme zazvonit u dveří obdarované.


Nevyhovuje Vám Šumperk?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci