Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Dotkněte se srdce svého partnera zamilovaným vzkazem

16.06.2023 | Dana Rohová

Inspirace pro zamilované vzkazy | KvětinyOnline

Květiny mají v sobě sílu vyjádřit emoce a sdělit významné poselství. Doručné kytice kurýrem mohou být dokonalým způsobem, jak vyjádřit lásku a romantiku. Zamilované vzkazy ke kytici patří a jsou jedinečným způsobem, jak sdělit své pocity a udělat dojem na vámi milovaného člověka. V tomto článku vám přinášíme inspiraci a tipy na romantické vzkazy, které můžete připojit k dárkové kytici.

Druhy jednotlivých vzkazů ke kytici - Klasické vzkazy

Někdy je nejlepší jít přímo k věci a vyjádřit své city jednoduše a srozumitelně. Klasické vzkazy jako "Miluji tě" nebo "Jsi můj svět" jsou vždy romantickou volbou. Přidejte tyto vzkazy na malý lístek a připněte je na kytici.

Další návrh na texty: "Miluji tě víc, než slova dokážou vyjádřit. Tvoje láska mě naplňuje." a "Jsi můj svět, můj sluneční paprsek. Každý den s tebou je zázrakem.".

Náš tip: Vyberte si kytici a my ji rozvezeme po celém Česku a předáme do rukou obdarované třeba ještě dnes. Adresa dodání může být klidně v Brandýse nad Labem, v Ostrově nebo kdekoli jinde. Velmi oblíbené aranžmá je Miluji Tě.

Citáty o lásce

Použití citátů o lásce od slavných spisovatelů, básníků a filozofů může být originálním způsobem vyjádření svých pocitů. Vyberte citát, který nejlépe vystihuje vaše city a napište ho na hezky zdobenou kartičku. Připněte ji ke kytici tak, aby se stala neodmyslitelnou součástí daru.

Co třeba tyto citáty: "Láska je největší síla, která spojuje srdce." - Pablo Neruda nebo "Milovat a být milován je největší blaženost na zemi." - John Lennon. Zaujali vás?

Vlastní básně nebo vzkazy

Pro osobitější a unikátnější vzkaz můžete zkusit napsat vlastní báseň nebo krátký vzkaz. Pokud máte talent na psaní, můžete se pokusit vyjádřit své pocity slovy. Nemusí to být nic složitého, stačí, když se zaměříte na opravdové emoce. Vložte lístek s básní nebo vzkazem do kytice a nechte, aby se vaše slova dotkla srdce vašeho partnera.

Příklad: "Tvá láska je jako květina, která rozkvétá v mém srdci. Jsem šťastný, že tě mám." a ještě "Všechny barvy světa ztrácejí lesk, když jsi v jejich blízkosti. Jsi můj barevný svět.".

Tajné vzkazy

Tajemství a překvapení jsou vždy vzrušující. Prostřednictvím tajných vzkazů můžete přidat záhadu a romantiku do vašeho květinového aranžmá. Napište svůj vzkaz na tenký papír, srolujte ho a pevně připněte na jednu z květin ve své kytici. Vaše drahá polovička jej bude muset v květině najít a rozbalit vzkaz. Tato malá hra přidá zábavný a tajemný prvek do vašeho romantického gesta.

Návrh na text: "Našla si jednu z mých nejmilejších květin. Nyní hledej další a přijď mě najít. Překvapení tě čeká." a dále "Vzkaz skrytý v této kytici je jen pro tvé oči. Najdi ho a objev, co pro tebe mám."

Vzkaz s plánem

Pokud chcete, aby váš vzkaz představoval nejen romantické poselství, ale také zážitek, můžete jej spojit s plánem na společný čas. Na lístek například můžete napsat: "Tato kytice je prvním krokem k naší romantické večeři. Dnes večer tě čekám doma. Připrav si jen své nejlepší oblečení a čekej překvapení." Tímto způsobem přidáte kromě vzkazu také vzrušení a napětí do chvíle, kterou budete společně prožívat.

Další návrhy: "Tato kytice je prvním krokem k naší romantické večeři. Dnes večer tě čekám doma." a ještě "Spolu s touto kyticí dostáváš lístek na koncert tvého oblíbeného hudebníka. Užijme si společný večer plný hudby a lásky.".

I krátký vzkaz potěší

Zamilované vzkazy ke kytici jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své city a romantiku prostřednictvím květinového daru. Buďte kreativní a využijte některý z těchto tipů, abyste udělali dojem na svého milovaného člověka. Nezapomeňte, že i  krátký vzkaz může mít velký vliv a zanechá trvalý dojem v srdci vašeho partnera.

Měna
Jazyk