Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Městec Králové

Rozvoz květin Městec Králové

Místní potvrdí, že Městec Králové je víc než jen rodiště krále Přemysla Otakara II. Vedle něj se tu narodila i řada hudebních skladatelů, malířů, spisovatelů a nejspíš i vašich blízkých. Jinak byste nenavštívili tuto stránku. Pokud právě přemýšlíte, zda je potěšit krásnou květinou, sepsali jsme pro vás několik argumentů: Doručení kytice do Městce Králové a okolí zabere jen několik hodin.

Zvládnete to odkudkoli, kde je připojení k internetu. K objednávce můžete připojit osobní přání nebo vzkaz zdarma a navíc využít doplňkový sortiment.

Pokud stále váháte, doporučujeme vám projít si recenze zákazníků, pro které jsme již květiny dodávali. Třeba vám v rozhodování pomohou.

Rozvoz květin Městec Králové a okolí

Doručení mají na starosti naši spolehliví kurýři, kteří si poradí s jakoukoli adresou v Městci Králové a dále také v Běrunici, Dlouhopolsku, Velenicích, Vrbici, Záhornici, Sloveči, Lužci nad Cidlinou, Lovčicích a dalších místech v okolí.

Řidiči rozváží od rána 8:00 hod. až do večera 20:00 hod. 7 dní v týdnu po celý rok. Čas předání vašeho květinového daru si můžete zvolit v časových pásmech v rozsahu 3 hodin. Je to jen na vás. Za dovoz na adresu si účtujeme 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Městec Králové?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

velký výběr kytic, doprava až k adresátovi v dohodnutém čase

Ověřený zákazník 27.4.2020

+ perfektní komunikace
Komunikace s obchodem byla perfektní a stejně tak kytice, které dle kolegyně, která ji dostala k narozeninám vydržela nejdéle, co zažila. Příští týden opět ráda využiju!

Olga 25.4.2020

+ zboží dorazilo v pořádku a přesně v domluvený čas
+ květina byla nádherná, prý vydržela týden (což je u růží myslím dost)
+ překvapení pro obdarovanou bylo perfektní :-)

Helena 24.4.2020