Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Městec Králové

Místní potvrdí, že Městec Králové je víc než jen rodiště krále Přemysla Otakara II. Vedle něj se tu narodila i řada hudebních skladatelů, malířů, spisovatelů a nejspíš i vašich blízkých. Jinak byste nenavštívili tuto stránku. Pokud právě přemýšlíte, zda je potěšit krásnou květinou, sepsali jsme pro vás několik argumentů: Doručení kytice do Městce Králové a okolí zabere jen několik hodin.

Zvládnete to odkudkoli, kde je připojení k internetu. K objednávce můžete připojit osobní přání nebo vzkaz zdarma a navíc využít doplňkový sortiment.

Pokud stále váháte, doporučujeme vám projít si recenze zákazníků, pro které jsme již květiny dodávali. Třeba vám v rozhodování pomohou.

Rozvoz květin Městec Králové a okolí

Doručení mají na starosti naši spolehliví kurýři, kteří si poradí s jakoukoli adresou v Městci Králové a dále také v Běrunici, Dlouhopolsku, Velenicích, Vrbici, Záhornici, Sloveči, Lužci nad Cidlinou, Lovčicích a dalších místech v okolí.

Řidiči rozváží od rána 8:00 hod. až do večera 20:00 hod. 7 dní v týdnu po celý rok. Čas předání vašeho květinového daru si můžete zvolit v časových pásmech v rozsahu 3 hodin. Je to jen na vás. Za dovoz na adresu si účtujeme 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Městec Králové?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci