Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Městec Králové a okolí

  • K doručení zítra po Městci Králové a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Městci Králové

Místní potvrdí, že Městec Králové je víc než jen rodiště krále Přemysla Otakara II. Vedle něj se tu narodila i řada hudebních skladatelů, malířů, spisovatelů a nejspíš i vašich blízkých. Jinak byste nenavštívili tuto stránku. Pokud právě přemýšlíte, zda je potěšit krásnou květinou, sepsali jsme pro vás několik argumentů: Doručení kytice do Městce Králové a okolí zabere jen několik hodin.

Zvládnete to odkudkoli, kde je připojení k internetu. K objednávce můžete připojit osobní přání nebo vzkaz zdarma a navíc využít doplňkový sortiment.

Pokud stále váháte, doporučujeme vám projít si recenze zákazníků, pro které jsme již květiny dodávali. Třeba vám v rozhodování pomohou.

Rozvoz květin Městec Králové a okolí

Doručení mají na starosti naši spolehliví kurýři, kteří si poradí s jakoukoli adresou v Městci Králové a dále také v Běrunici, Dlouhopolsku, Velenicích, Vrbici, Záhornici, Sloveči, Lužci nad Cidlinou, Lovčicích a dalších místech v okolí.

Řidiči rozváží od rána 8:00 hod. až do večera 20:00 hod. 7 dní v týdnu po celý rok. Čas předání vašeho květinového daru si můžete zvolit v časových pásmech v rozsahu 3 hodin. Je to jen na vás.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Městec Králové?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk