Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nymburk

Promoce, svátky, narozeniny, zásnuby. Všechny slavnostní příležitostí volají po krásných květinách. Vašim nejbližším udělají radost ve výjimečné dny, ale i v obyčejných momentech. My kytici ještě dnes doručíme po celém Nymburku.

Už 15 let rozvážíme květiny v Nymburku a okolí. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí, a rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete potěšit i mlsný jazýček? Přidejte ke kytici také balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Nymburk a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za vámi dostanou do všech koutů v Nymburku ale i do Kostomlat nad Labem, Bobnice, Kamenného Zboží, Kostomlátek, Všechlapů, Krchleb, Hrubého Jeseníku, Křince, Oskořínku a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Květinovým darem můžete překvapit kterýkoli den v týdnu v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. Sami si zvolíte ve kterém časovém pásmu má řidič dorazit na adresu obdarované. Za předání v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Nymburk?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci