Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nymburk

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Nymburku a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Promoce, svátky, narozeniny, zásnuby. Všechny slavnostní příležitostí volají po krásných květinách. Vašim nejbližším udělají radost ve výjimečné dny, ale i v obyčejných momentech. My kytici ještě dnes doručíme po celém Nymburku.

Už 15 let rozvážíme květiny v Nymburku a okolí. za tu dobu jsme poznali, co se místním ženám líbí, a rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete potěšit i mlsný jazýček? Přidejte ke kytici také balení sladkého Raffaella.

Profesionální rozvoz květin Nymburk a okolí

Květiny pro vás vybíráme každý den přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za vámi dostanou do posledního koutu v Nymburku a všech dalších měst a vesnic v okolí. Při předání jsou taktní a zachovávají diskrétnost. Informace o objednavateli či detaily z objednávky nesdělují.

Květinovým darem můžete překvapit kterýkoli den v týdnu v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. Sami si zvolíte, ve kterém časovém pásmu má řidič dorazit na adresu obdarované. Za předání v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Nymburk?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci