Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Pečky

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Pečkách a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Pečky byly odnepaměti spojené s cukrovarnictvím. Dnes můžete sladkou chuť vyměnit za sladkou vůni čerstvých květin, které ochotně doručíme až do rukou obdarované.

Dovoz květin do města Pečky i okolí zajišťujeme již 15 let a za tu dobu jsme stihli potěšit stovky místních dívek i žen. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům i vy a vyzkoušejte tuto službu s pohodlnou objednávkou online.

Rozvoz květin Pečky a okolí

Kytice přehledně dělíme podle různých příležitostí i ceny tak, abyste si snadno vybrali. Každý den pro vás vybíráme ty nejkrásnější květiny přímo u pěstitelů. Naši květinoví experti je váží do kytic, které dokonale ladí, naši kurýří je doručí a předají s úsměvem.

Řidiče můžete potkat při rozvážce pugétů nejenom v Pečkách ale také ve Velkých Chvalovicích, Ratenicích, Dobřichově, Chotuticích, Tatci, Radimi i v dalších vesnicích v okolí.

Předání se může uskutečnit kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, jaký čas si zvolíte. Za dodání v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Pečky?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci