Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Lysá nad Labem

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Lysé nad Labem a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Kytice se hodí pro všechny druhy příležitostí – k výročí, blahopřání, svátku nebo narozeninám. A co víc, květiny doručené v Lysé nad Labem do ruk vaší milované budou mít vždy zaručený úspěch.

Krásné aranžmá ji potěší o to víc, pokud přidáte své přání. To moc dobře víme, jelikož květiny rozvážíme již přes 15 let a za tu dobu jsme poznali, co se ženám opravdu líbí.

Nechte si přidat ke kytici ještě milý dárek v podobě Raffaella, nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Lysá nad Labem a okolí

Květiny doručíme na kterékoli místo v Lysé nad Labem, Přerově nad Labem, Semicích, Ostré, Stratově, Dvorcích, Staré Lysé, Litole a stejně tak je přivezeme i do dalších vesniček a měst v okolí.

Dbáme na to, aby květiny byly vždy čerstvé a nádherné, a proto je s pečlivostí denně vybíráme. Můžete si tak být jistí, že dovezená kytice bude opravdu okouzlující.

Předání kytice si určíte dle své potřeby a možností obdarované kdykoli během dne. Kurýři mohou dorazit na vámi zvolenou adresu v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. Částka za dopravu vám bude automaticky přičtena k ceně objednaného zboží. Za dodání v pracovní den to bude 99 Kč a v ostatní den 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Lysá nad Labem?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci