Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Stará Boleslav

Žije vaše milá nebo pracuje ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav? A vy jste právě na cestách nebo na pánské jízdě? Dejte o sobě vědět pestrou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi a už za několik málo hodin je může obdarovaná držet v náručí.

Květiny v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi rozvážíme už 15 let. Takže o nich něco víme. Pokud nevíte jakou kytici vybrat, my vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem.A k objednávce můžete přidat láhev sektu nebo luxusní bonboniéru pro zvýšení efektu.

Rozvoz květin Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a okolí

Pestré květiny pro vás každé ráno vybíráme přímo u dodavatelů. Můžete si proto být jisti, že vždy kytice doručíme zaručeně čerstvé.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi i do všech měst a vesnic v okolí, jako například Nový Vestec, Káraný, Záryby, Křenek, Borek, Lhota, Otradovice, Sojovice, Podbrahy a Skorkov.

Příjezd našeho řidiče s květinovým darem si můžete objednat na kterýkoli den v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. V pracovní dny vás to bude stát 99 Kč a v sobotu, neděli a ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Stará Boleslav?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci