Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Mnichovice

Rozvoz květin Mnichovice

Mnichovice jsou plné paradoxů. Obec založili mniši ze Sázavského kláštera, ale zároveň se kousek odtud nachází šibeniční vrch. O tom, že tu svatost přeci jen vítězí, svědčí nejen další místní názvy jako Mnichovická pahorkatina či říčka Mnichovka, ale také vaše přání doručit od nás do Mnichovic a okolí čerstvé květiny.

Děláme to pro vás rádi. Mnichovice leží jen kousíček za Prahou, takže dokážeme zaručit opravdu expresní dodání. Máme s tím již 15 let zkušeností.

Rozvoz květin Mnichovice a okolí

Vyberte si jednu z více než 300 aranží květin a překvapte své blízké. Stačí k tomu připojení k internetu a pár minut vašeho času. Objednávku doručení kytice můžete vyřídit z domova nebo klidně z opačného konce světa. Je to tak jednoduché.

Naši kurýři již znají všechny ulice a uličky Mnichovic, ale také je můžete spatřit při předání květinového dar v Strančicích, Kunicích, Mirošovicích, Senohrabech, Čtyřkolech, Ondřejově, Choceradech, Struhařově, Svojeticích a dalších městech a obcích v okolí.

Řidiči jsou k dispozici denně od 8:00 hod. do 20:00 hod. Je jen na vás, pro jaký čas se rozhodnete. Za dodání zaplatíte v pondělí až pátek 195 Kč, v sobotu, neděli a státní svátek je cena 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Mnichovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019