Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Benešov a okolí

  • Květiny doručíme po Benešově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Dovážka květin Benešov - základní informace

Každá slavnostní příležitost si zaslouží krásné květiny. I malá kytička překvapí i jenom tak, když ji zašlete pro radost svým nejbližším. Ještě dnes ji doručíme po celém Benešově.

Víte, že květiny doručujeme po celé ČR? Naše řidiče můžete potkat nejen v Benešově, ale i v Pardubicích, Havířově, Zlíně...

Čerstvé květiny rozvážíme v Benešově už 15 let. Víme díky tomu, co se místním ženám líbí a jak jsou z kytic nadšení. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání doručíme zdarma také váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Benešov a okolí

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Benešova i do všech měst a vesnic v okolí. Váš dar předají obdarované na soukromé adrese, ve firmě, v hotelu nebo nemocnici. Čas příjezdu řidiče na adresu si sami určíte. Vybíráte z tříhodinových pásem (například 14-17 hod.) od 8:00 do 11:00 hodin.

Originální květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme, abychom mohli zaručit, že k příjemkyni dorazí krásné a svěží. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Cena za rozvážku květin

Kytici dovezeme na adresu od pondělí do neděle. Za tuto službu zaplatíte.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Do Benešova doručíme i Raffaello nebo lahev sektu

Kytice růží, lilií i dalších květin potěší, někdy je třeba ale ještě něco přidat. Co třeba bonboniéra Raffaello nebo lahev Bohemia Sektu? Obojí si můžete přidat ke květinám v objednávce. Nezapomeňte napsat také pár milých slov, my je přepíšeme na kartičku, kterou přidáme zdarma.

Nevyhovuje vám Benešov a blízká města?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu rozvážíme po celé České republice!

Měna
Jazyk