Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Bystřice a okolí

  • K doručení zítra po Bytřici a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Bytřici

V Bystřici se každý den najde důvod, proč někoho potěšit krásnou květinou. Narozeniny, svátky, jubilea, významné životní milníky či úspěchy, to všechno si žádá čerstvou květinu. Ušetřete si starosti s jejím obstaráváním. Doručení květin v Bystřici a okolí nás těší již 15 let.

Objednávku máte hotovou za pár minut, protože květiny můžete vybírat přímo na míru vaší konkrétní příležitosti. O aranže se postarají naši zkušení profesionálové a o rozvážku spolehliví kurýři, kteří to tu znají.

Rozvoz květin Bystřice a okolí

Doprovoďte doručení květin osobním vzkazem nebo přáním. Radost předáme kdekoli si to budete přát, za to pugét rozhodně stojí. Zvlášť, když vám ušetří čas, který můžete naplno věnovat oslavenci.

Naše kurýry můžete spatřit při předání květinového daru nejenom v Bystřici, ale také v Nesvačilech, Líšně, Radošovicích, Petrovicích, Mokré Lhotě, Duběnicích, Zahořanech, Opřeticích a dalších městech a obcích v okolí.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc a proto si sami můžete zvolit termín předání objednávky. Řidiči jsou k dispozici v čase od 8:00 do 20:00 hod.

 

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Bystřice?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk