Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Mnichovice

Mnichovice jsou plné paradoxů. Obec založili mniši ze Sázavského kláštera, ale zároveň se kousek odtud nachází šibeniční vrch. O tom, že tu svatost přeci jen vítězí, svědčí nejen další místní názvy jako Mnichovická pahorkatina či říčka Mnichovka, ale také vaše přání doručit od nás do Mnichovic a okolí čerstvé květiny.

Děláme to pro vás rádi. Mnichovice leží jen kousíček za Prahou, takže dokážeme zaručit opravdu expresní dodání. Máme s tím již 15 let zkušeností.

Rozvoz květin Mnichovice a okolí

Vyberte si jednu z více než 300 aranží květin a překvapte své blízké. Stačí k tomu připojení k internetu a pár minut vašeho času. Objednávku doručení kytice můžete vyřídit z domova nebo klidně z opačného konce světa. Je to tak jednoduché.

Naši kurýři již znají všechny ulice a uličky Mnichovic, ale také je můžete spatřit při předání květinového dar v Strančicích, Kunicích, Mirošovicích, Senohrabech, Čtyřkolech, Ondřejově, Choceradech, Struhařově, Svojeticích a dalších městech a obcích v okolí.

Řidiči jsou k dispozici denně od 8:00 hod. do 20:00 hod. Je jen na vás, pro jaký čas se rozhodnete. Za dodání zaplatíte v pondělí až pátek 99 Kč, v sobotu, neděli a státní svátek je cena 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Mnichovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci