Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Pečky

Rozvoz květin Pečky

Pečky byly odnepaměti spojené s cukrovarnictvím. Dnes můžete sladkou chuť vyměnit za sladkou vůni čerstvých květin, které ochotně doručíme až do rukou obdarované.

Dovoz květin do města Pečky i okolí zajišťujeme již 15 let a za tu dobu jsme stihli potěšit stovky místních dívek i žen. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům i vy a vyzkoušejte tuto službu s pohodlnou objednávkou online.

Rozvoz květin Pečky a okolí

Kytice přehledně dělíme podle různých příležitostí i ceny tak, abyste si snadno vybrali. Každý den pro vás vybíráme ty nejkrásnější květiny přímo u pěstitelů. Naši květinoví experti je váží do kytic, které dokonale ladí, naši kurýří je doručí a předají s úsměvem.

Řidiče můžete potkat při rozvážce pugétů nejenom v Pečkách ale také ve Velkých Chvalovicích, Ratenicích, Dobřichově, Chotuticích, Tatci, Radimi i v dalších vesnicích v okolí.

Předání se může uskutečnit kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, jaký čas si zvolíte. Za dodání v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Pečky?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019