Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Písek

Rozvoz květin Písek

Nemůžete zrovna být se svou milovanou osobně? Ohromte ji doručením krásné kytice. Garantujeme vám, že pestré květiny jí vykouzlí úsměv na tváři.

Květiny v Písku a okolí rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, jaké mají místní v oblibě. Rádi vám s výběrem poradíme a na přání zdarma připojíme také váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapení dotáhnout k dokonalosti? Přidejte k objednávce sladké Raffaello.

Rozvoz květin Písek a okolí

Vaši milou překvapíme krásnou kyticí u ní doma, v zaměstnání nebo i pokud je zrovna u kadeřnice. Naši kurýři zkrátka doručí květiny po celém Písku, Záhoří, Putimi, Čížové, Kestřanech i všech městech a vesnicích v okolí.

Květiny pro vás každý den vybíráme u pěstitelů. Do rukou obdarované se tak dostanou vždy zaručeně čerstvé.

Řidič předá květinový dar na zadané adrese v čase od 8:00 do 20:00 hod. dle vašeho požadavku. Při vyplňování objednávky zvolíte časové pásmo v délce 3 hodin. Cena za předání je v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Písek?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020