Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Strakonice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Strakonicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Nemusí být zrovna slavnostní den, abyste svou milou překvapili krásnou kyticí. Udělejte jí radost jen tak. Doručené květiny jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Nádhernou kytici rozvezeme ještě dnes po celých Strakonicích. Rádi vám také poradíme s výběrem a na přání zdarma připojíme váš vzkaz na kartičce. Anebo kytici předáme úplně anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Strakonice a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že kytice doručíme vždy stoprocentně čerstvé.

Naši kurýři květiny rozvezou na kteroukoliv adresu ve Strakonicích a také také do Hoštic, Strunkovic nad Volyňkou, Radomyšle, Čestic, Řepic, Pracejovic, Střelských Hoštic, Sedlic i dalších obcí v okolí.

Za službu řidiče od pondělí do pátku zaplatíte 99 Kč a v sobotu a neděli 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Strakonice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci