Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Horažďovice a okolí

  • Květiny doručíme zítra po Horažďovicích a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Horažďovicích

Každou ženu i dívku žijící v malebných Horažďovicích můžete potěšit květinami. My vám s tím rádi pomůžeme. Rozvozu květin v Horažďovicích a okolí se věnujeme už 15 let a na svém kontě máme přes 50 000 doručených kytic. Díky tomu jsme si zvládli udělat poměrně jasnou představu o tom, jaké květiny se ženám líbí. S námi tak určitě nešlápnete vedle.

Na našich webových stránkách najdete desítky kytic, které jsou pro lepší přehlednost rozděleny do několika kategorií, vybírat tak můžete nejen podle druhu, ale také podle ceny nebo příležitosti.

Rozvoz květin Horažďovice a okolí

Ať už zvolíte jakoukoli z nabízených kytic, můžete se vždy spolehnout na její čerstvost. Květiny každé ráno důkladně vybíráme a pečujeme o ně až do doby, kdy je kurýři rozvezou v Horažďovicích nebo jejich okolí. Pokud spolu s pugétem potřebujete něco sdělit, rádi přidáme lístek se vzkazem nebo přáním.

Naše řidiče můžete spatřit při rozvážce květin nejen v Horažďovicích, ale i v Malém Boru, Babíně, Velkém Boru, Velkých Hyčicích, Hejné, Střelských Hošticích, Rabí, Horním Poříčí a ostatních městech a obcích v okolí.

Je jen na vás pro jaký čas předání květinového daru se rozhodnete. Vybírat můžete z 3. hodinových pásem od 8:00 hod. ráno do 20:00 hod. večer.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Horažďovice?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk