Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Sušice

Žije vaše milá v Sušici, nebo se ve městě zrovna pohybuje? Pokud nemůžete být s ní, udělejte jí radost krásnou kyticí. Vybírejte z více než 300 květin a zbytek nechte na nás. Ještě dnes kytici doručíme po celých Sušicích.

Květiny k narozeninám, svátkům, promocím, ale i jen tak pro radost rozvážíme v městě sirek už 15 let. Poznali jsme, po čem srdce místních žen touží, a rádi vám s výběrem poradíme. Bezplatně také k rozvážce květin přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Sušice a okolí

Krásné kytice pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme vám proto zaručit, že pugét vždy doručíme stoprocentně čerstvý. Společně s ním zdarma dodáme i výživu pro řezané rostliny.

Kytice rozvážíme po celých Sušicích, Rabí, Podmoklech, Dlouhé Vsi, Hrádku i do dalších okolních měst a vesnic.

Cena za službu kurýra při využití v pracovní dny je 195 Kč a o víkendu a státním svátku uhradíte 350 Kč. Sami si zvolíte ze tří hodinových pásem od 8:00 hod. do 20:00 hod., kdy má řidič s darem zazvonit u jejích dveří.

Nevyhovuje Vám Sušice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci