Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Sušice

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Sušici a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Žije vaše milá v Sušici, nebo se ve městě zrovna pohybuje? Pokud nemůžete být s ní, udělejte jí radost krásnou kyticí. Vybírejte z více než 100 květin k různým příležitostem a zbytek nechte na nás. Ještě dnes kytici doručíme po celých Sušicích.

Květiny k narozeninám, svátkům, promocím, ale i jen tak pro radost rozvážíme v městě sirek už 15 let. Poznali jsme, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám s výběrem poradíme. Bezplatně k pugétu přidáme váš vzkaz nebo přání.

Květiny pro vás nakupujeme každé ráno. Můžeme vám proto zaručit, že aranži vždy doručíme stoprocentně čerstvou. Společně s ní zdarma dovezeme i výživu pro řezané rostliny.

Rozvoz květin Sušice a okolí ještě dnes

Kytice rozvážíme po celých Sušicích i do dalších okolních měst a vesnic. Řidiči jsou profesionálové a při předání jsou taktní a diskrétní.

Cena za službu kurýra při využití v pracovní dny je 99 Kč a o víkendu a státním svátku uhradíte 250 Kč. Sami si zvolíte ze tří hodinových pásem od 8:00 hod. do 20:00 hod., kdy má řidič s darem zazvonit u jejích dveří.


Nevyhovuje Vám Sušice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci