Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Na kvalitě nám záleží a stále se zlepšujeme

30.12.2021 | Dana Rohová

Design se mění, spolehlivost zůstává | KvětinyOnline

Květiny patří k našim životům už od nepaměti. Aby nám ale opravdu dělaly radost, musí být čerstvé, voňavé a s láskou darované. My si dovolíme říct, že navíc i s láskou uvázané. A přesně o to se snažíme. Všechny květiny pro vás vážeme s citem a úctou, kterou si zaslouží, dáváme si záležet na tom, aby byly opravdu čerstvé a vám prozářily domov.

Děkujeme za Vaše ocenění!

Těší nás, že i vy to umíte ocenit a na Heuréka.cz, největším nákupním portálu na českém internetu, jste nám pomohli ke Zlatému certifikátu Ověřeno zákazníky. Ten získají jen e-shopy, které za posledních 90 dnů získali minimálně 97% doporučení.

My jsme tento certifikát získali jen díky vám, našim milým zákazníkům, kteří si cení naší spolehlivosti, rychlosti, kvality a čerstvosti květin, komunikace a celkového přístupu. Jsou mezi Vámi i tací, kteří se opakovaně vrací už několik let, což nás nesmírně těší a vážíme si toho.

Náš tip: Prožijte krásný okamžik a objednejte si svou oblíbenou luční kytici. My s radostí připravíme a doručíme ji kamkoliv v České republice, a to i do měst jako Ústí nad Labem nebo Olomouce, ještě dnes.

Zasloužíte si od nás dárek

Nebyli bychom to my, abychom vám za to nějak nepoděkovali. Květinu každému z vás poslat nedokážeme, a i když by vám radost jistě dělala několik dní, časem by její krása pominula.

Když už vám máme poděkovat, chtělo by to něco trvalejšího, něco, z čeho budete mít radost za měsíc, dva, tři, půl roku, rok. Existuje něco takového?

No jasně, že ano! Aby se vám u nás lépe nakupovalo, rozhodli jsme se pro tvorbu nových, ještě lepších a přehlednějších webových stránek. S nimi je spojené i nové logo, abyste nás vždy a všude poznali. Tím ale změny končí, to nejlepší, tedy květiny a kvalita, zůstávají. Z čeho můžete vybírat?

I nadále se na našich stránkách můžete těšit na oblíbené sekce:

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Měna
Jazyk