Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Olomouc

Historická Olomouc je plná krásných žen. Udělejte radost té své a vyberte pro ni pestrou kytici. My ještě dnes květiny doručíme po celé Olomouci a okolí.

Kytice rozvážíme po Olomouci už 15 let a za tu dobu jsme poznali, co místním ženám a dívkám padlo nejvíce do oka. Květiny vybíráme každý den přímo u dodavatelů, a můžeme proto zaručit, že se k obdarované dostanou vždy v nejvyšší kvalitě.

Rozvoz květin Olomouc a okolí

Vybírejte z více než 300 aranží a oblíbených kategorií. Ať už potřebujete kytici na promoce, k narozeninám nebo jen tak pro radost, splníme vaše přání. S výběrem vám rádi poradíme a zdarma také přidáme kartičku s vaším vzkazem.

Květiny doručíme od pondělí do neděle po celé Olomouci, Lutíně, Senici na Hané, Náměšti na Hané, Grygově, Velkém Týnci i do dalších měst a vesnic v okolí.

Cena za využití služeb řidiče je v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Čas rozvážky květinového daru naplánujete při objednání. K dispozici jsou 3. hodinová pásma od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Nevyhovuje Vám Olomouc?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci