Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Olomouc a okolí

  • K doručení zítra po Olomouci a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Cena za rozvoz květin v Olomouci a okolí

  • V Po-Pá je cena 129 Kč.
  • Za dopravu v So, Ne a státní svátek zaplatíte 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné v Olomouci a ve všech městech a vesnicích České republiky.

Doručení kytice překvapí svojí rychlostí

Objednávky odbavujeme přímo v Olomouci. Proto předání daru může být již do 120 minut od objednání. Kytice dovážíme už 15 let a za tu dobu řidiči poznali všechny ulice ve městě a okolí.

Květiny dodáme dle vašeho požadavku od pondělí do neděle kdykoli od 8:00 do 20:00 hod. Předání objednávky do rukou obdarované je diskrétní a anonymní.

Proč si objednat květiny on-line v e-shopu?

Protože v internetové nabídce našeho obchodu najdete 100 připravených kytic s možností volby velikosti a případně i barvy. Aranže jsou uspořádány do sekcí dle příležitosti (např. Pro radost, Pro maminku...) nebo dle ceny či sestavit si vlastní kytici.

Květiny vybíráme každý den přímo u dodavatelů, a můžeme proto zaručit, že se k obdarované dostanou vždy v nejvyšší kvalitě. A aby byly krásné co nejdéle, přidáme zdarma výživu pro rostliny.

Mohlo by Vás zajímat

Čas rozvážky květinového daru naplánujete při objednání ve formuláři objednávky. K dispozici jsou tří hodinová pásma od rána do večera.  Ke kytici můžete nechat přiložit také Raffaello, Bohemia sekt nebo skleněnou vázu. Objednávku včetně platby kartou nebo převodem zvládnete 24/7 kdekoli s přístupem na internet.

Požadavek na dovoz kytice o víkendu a státním svátku je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod. Ke květinám přidáme zdarma kartičku s Vaším důvěrným vzkazem.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Olomouc?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk