Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Prostějov

Chcete překvapit svou milou? Udělejte jí radost krásnou kyticí. Přidejte sladké Raffaello a radost bude dvojnásobná. My květiny ještě dnes doručíme po celém Prostějově i okolí.

Kytice v Prostějově rozvážíme už 15 let a víme proto, po čem místní ženy i dívky touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz, které adresátce vykouzlí úsměv na tváři.

Rozvoz květin Prostějov a okolí

Vybírat můžete z více než 100 kytic, které jsou v různých velikostech. Květiny pro vás každý den vybíráme na specializovaných trzích a můžeme proto zaručit, že je doručíme stoprocentně čerstvé.

Naši kurýři rozvezou kytice po celém Prostějově, Kralicích na Hané, Bedihošti, Mostkovicích, Určicích, Držovicích, Smržicích i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Řidič váš dar může předat kdykoli během dne, záleží jen na vás jaký termín pro předání zvolíte. Vybírat můžete z časových pásem od 8:00 hod. do 20:00 hod. Za tuto službu zaplatíte paušální cenu ve výši 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Prostějov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci