Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Prostějov

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Prostějově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Chcete překvapit svou milou? Udělejte jí radost krásnou kyticí. Přidejte sladké Raffaello a radost bude dvojnásobná. My květiny ještě dnes doručíme po celém Prostějově i okolí.

Kytice v Prostějově rozvážíme už 15 let a víme proto, po čem místní ženy i dívky touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz, které adresátce vykouzlí úsměv na tváři.

Proč objednat květiny online od nás?

  • Výběr ze 100 kytic až ve 4 velikostech, které jsou roztříděné dle ceny, příležitosti a druhu.
  • V internetovém květinářství najdete cca 60 kytici z růží.
  • Vysokou kvalitu květin zajišťujeme dlouhodobou spoluprací s pěstiteli a dodavateli.
  • Obchod je dostupný 24/7 po celý rok.
  • Sledujeme moderní trendy.
  • Objednání kytice online je pohodlné a rychlé. Zaplatit můžete kartou nebo převodem.
  • Zdarma přidáme výživu pro květiny.
  • Objednat můžete i v den doručení s výjimkou víkendů a svátků.

Rozvoz květin Prostějov a okolí

Kurýři jsou připraveni předat váš květinový dar kdykoli během dne. Záleží jen na vás, jaký termín pro dodání zvolíte. Vybírat můžete z časových oken v rozsahu 3 hod. v čase 8:00 - 20:00 hod. Za využití této služby v pracovní dny zaplatíte paušální cenu ve výši 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE a státní svátek) 250 Kč.

Doručení a předání květin do rukou obdarované se může uskutečnit na pracovišti, doma nebo v restauraci. Řidiči jsou vždy diskrétní a k dopravě využívají klimatizované vozy.


Nevyhovuje Vám Prostějov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci