Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Kostelec na Hané a jeho okolí

  • Květiny doručíme po Kostelci na Hané a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

I v tomto malém městě ležícím u břehu říčky Romže se najde nejeden člověk, který si k narozeninám, svátku nebo jen tak zaslouží pěknou kytičku, kterou možná doplníte lahví Bohemia Sektu nebo bonboniérou Raffaello.

Hledáte perfektní kytici, kterou za vás někdo doručí až ke dveřím? Dál už hledat nemusíte, my to zvládneme! Vybrat si můžete z předem sestavených kytic nebo si poskládáte vlastní, vsadit můžete i na kytici růží nebo pastelově barevných gerber.

K doručené kytici přidáme i výživu zdarma

Aby radost obdarovaného trvala maximální možnou dobu, přidáme ke květinám zdarma i sáček s výživou pro řezané květiny, díky kterému květiny vydrží déle čerstvé a pěkné.

Cena za rozvoz květin v Kostelci na Hané

Květiny si objednáte z pohodlí domova, stačí vám zařízení s přístupem na internet, pár minut času a platební karta s možností online platby.

  • Cena za doručení květin ve všední den činí 129 Kč.
  • O víkendu a ve státní svátek za rozvoz zaplatíte 250 Kč.
  • Objednávky na víkend a státní svátek je třeba zadat nejpozději do 15,00 hod. poslední pracovní den před víkendem či státním svátkem.

Kostelec na Hané vám nevyhovuje?

Ať už chcete poslat květiny do jiné vesničky v blízkosti Kostelce na Hané, nebo třeba na druhý konec republiky, my si s tím poradíme.

Měna
Jazyk