Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Šternberk

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Šternberku a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Žije vaše milá ve Šternberku nebo se do něj vydala třeba na pracovní cestu a vy ji chcete překvapit? Udělejte jí radost nádhernou kyticí. Zaručeně ji potěší. Květiny už za pár hodin doručíme po celém Šternberku.

Kytice ve Šternberku rozvážíme už 15 let. Poznali jsme díky tomu, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám poradíme. Volit samozřejmě jde i podle sebe – z více než 100 květin. K aranži objednejte i balení sladkého Raffaella.

Květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že je vždy doručíme čerstvé. Společně s kyticí předáme také její výživu pro prodloužení čerstvosti.

Rozvoz květin Šternberk a okolí ještě dnes

Naši kurýři dojedou do všech ulic Šternberku a i do měst a vesnic v okolí. Cena za tuto službu v pracovní dny je 99 Kč a při využití o víkendu stojí služba řidiče 250 Kč.

Čas předání si naplánujete ve formuláři objednávky. Na výběr máte časová pásma v rozsahu 3 hod. od 8:00 do 20:00 hod. Kytici jsme schopni dodat na požadovanou adresu ještě dnes.


Nevyhovuje Vám Šternberk?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci