Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Poděkujte učitelům krásnou kyticí – a víte, jakou vybrat?

21.03.2018 | Dana Rohová

Poděkujte učitelům krásnou kyticí | KvětinyOnline

Odpověď na otázku „Proč darovat učitelům kytici?“ je jasná. Po celoroční dřině a namáhavém vyučování si zaslouží krásnou odměnu. Na rozdíl od Valentýna nebo Dne matek navíc nemusíte zdlouhavě přemýšlet, která květina se k darování hodí. Stačí se řídit dobrým vkusem a náladou.

Darujte barevný mix

Na konci školního roku už bývá léto v plném proudu. Proto se nabízí darovat kytice, které léto a nadcházející radovánky evokují. Co takhle pugét žlutých růží nebo mix barevných tulipánů? Vedle nesáhnete ani s irisy nebo fréziemi – překvapí krásnou kombinací.

A pokud už jste v zahraničí na dovolené a přesto byste chtěli poděkovat za péči o vašeho potomka, není nic snazšího, nežli si objednat rozvoz květin po Praze a celé ČR. Kytici předá paní učitelce ve vašem zastoupení online květinářství.

Náš tip: Zahrňte své blízké láskou a objednejte si "florální náruč". Každá kytice bude jako objetí plné květinové něhy a my ji doručíme až k vašim dveřím, ať už jste kdekoliv v České republice, včetně Habartova nebo Jílového, i dnes.

Upečte dort nebo vyrobte s dětmi dárky

Myslíte si, že květin dostane paní učitelka nebo pan učitel až moc? Pokud nechcete, aby dárek vaší ratolesti zapadl mezi horou kytic, zkuste sáhnout po něčem originálnějším. Připojit můžete samozřejmě oblíbenou bonboniéru, ale co takhle upéct vlastní dort?

Pokud máte doma mladší děti, zapojte je a pomozte jim vyrobit vlastnoruční překvapení. Paní učitelka i pan učitel budou mít určitě radost. A co takovým dárkem může být? Vyzkoušejte třeba originální rámeček s fotkou, plecháček s vlastním obrázkem nebo sklenku domácí marmelády.

Co dál? Vstupenky do divadla nebo poukaz na večeři

Jestliže se na vyrábění necítíte, existuje ještě pár dárků, kterými učitele na konci roku potěšíte. Co třeba vstupenky na nějaké zajímavé vystoupení, dárkové poukazy na nákup kosmetiky nebo poukaz na večeři v dobré restauraci? Záleží jen na vás, jak velký dárek učitelům plánujete darovat.

Nemusíte ale nad přemýšlením ztrácet hlavu. Krásná kytice vždy potěší a udělá radost. Paní učitelky i páni učitelé tak dostanou zaslouženou odměnu za rok dřiny s vašimi ratolestmi.

Měna
Jazyk