Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Havlíčkův Brod

Krásný den ještě více rozzáří nádherná kytice. Udělejte radost svým nejbližším a překvapte je pestrým pugétem. My ještě dnes květiny doručíme po celém Havlíčkově Brodě.

Kytice v Havlíčkově Brodě rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám s výběrem poradíme a na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Nebo kytici předáme úplně anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Havlíčkův Brod a okolí

Chcete překvapení dovést k dokonalosti? Přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella. Buďte si jisti, že obdarovaná na doručené květiny se sladkým dárkem hodně dlouho nezapomene.

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou na kteroukoliv adresu v Havlíčkově Brodě, Okrouhlicích, Veselém Žďáru, Břevnici, Dvorcích, Mírovce, Šmolovech, Hurtově Lhotě, Krásné Hoře i dalších městech a obcích v okolí.

Předání kytice do rukou obdarované může být kdykoli během dne v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. Časové pásmo je v rozpětí 3 hodin. Za službu zaplatíte 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, zavolejte nám na tel. číslo: 602 686 696.

Nevyhovuje Vám Havlíčkův Brod?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci