Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Holešov

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Holešově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte své nejmilejší a zpříjemněte jim den krásnou kyticí. Stačí si jen vybrat ze 100 aranží v různých velikostech a objednat. My květiny ještě dnes doručíme po celém Holešově.

Květiny pro vás vybíráme už brzy ráno, a to každý den již 15 let. Víme, co se místním ženám líbí, a rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přiložíme váš vzkaz na kartičce. Chcete potěšit dvojnásob? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Expresní rozvoz květin Holešov a okolí

Naši kurýři dovezou váš květinový dar na jakoukoli adresu v Holešově a blízkém okolí klidně ještě dnes. Čas předání si stanovíte v objednávce. Sami si zvolíte časový slot v rozpětí 180 min. od 8:00 do 20:00 hod.

Cena za dodání v pondělí až pátek na Vámi zvolené adrese je 99 Kč. V sobotu, neděli a státní svátek uhradíte 250 Kč. Květiny si můžete objednat 24/7 po celý rok. Platbu provedete kartou, převodem nebo hotovostním vkladem v bance.


Nevyhovuje Vám Holešov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci