Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Holešov

Překvapte své nejmilejší a zpříjemněte jim den krásnou kyticí. Stačí si jen vybrat ze 100 aranží v různých velikostech a objednat. My květiny ještě dnes doručíme po celém Holešově.

Nádherné kytice rozvážíme v Holešově už 15 let. Víme, co se místním ženám líbí, a rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přiložíme váš vzkaz na kartičce. Chcete potěšit dvojnásob? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Holešov a okolí

Květiny pro vás vybíráme už brzy ráno, a to každý den. Můžeme proto zaručit, že je doručíme vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí předáme bezplatně také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Holešova i do všech měst a vesnic v okolí. Můžete je spatřit jak předávají květinové dary například v Přílepech, Martinici, Zahnašovicích, Ludslavicích, Třeběticích, Rymici, Roštění, Bořenovicích a Jankovicích.

Cena za dodání v pondělí až pátek na Vámi zvolené adrese je 195 Kč. V sobotu, neděli a státní svátek zaplatíte 350 Kč. Květiny si můžete objednat 24 hodin, 7 dní v týdnu po celý rok. Pro zvýšení efektu překvapení lze přiobjednat také skleněnou vázu a Bohemia sekt.

Nevyhovuje Vám Holešov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci