Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Jablonec nad Nisou

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Jablonci nad Nisou a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Nachází se v krásném Jablonci nad Nisou i vaše milá? Udělejte jí radost a překvapte ji nádhernou kyticí. Rádi vám poradíme s výběrem a kytici ještě dnes doručíme po celém Jablonci nad Nisou.

Na výběr máte z více než 300 kytic. Květiny pro vás vybíráme každý den na květinových trzích, a můžeme proto zaručit, že se k vám dostanou opravdu čerstvé. Ke kytici také zdarma přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Jablonec nad Nisou a okolí

Ať už sháníte květiny pro slavnostní chvíle, k narozeninám, nebo jen tak pro radost, u nás si vyberete tu pravou.

Naši kurýři ji ještě dnes doručí do všech koutů v Jablonci nad Nisou, Maršovicích, Rychnově u Jablonce nad Nisou, Vratislavicích, Mšenu nad Nisou, Rádlu, Janově, Lučanech i do dalších měst a vesnic v okolí.

A pokud nevyhovuje Jablonec nad Nisou, můžete si objednat rozvoz květin po celém Česku s předáním v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. Pokud využijete tuto službu v pracovní dny, zaplatíte 99 Kč a pokud v sobotu, neděli a svátek, bude vám účtováno 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Jablonec nad Nisou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci