Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Kralupy nad Vltavou

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Kralupech nad Vltavou a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte své nejbližší v Kralupech nad Vltavou. Jen tak, krásnou kyticí. Zaručeně jim vykouzlí úsměv na tváři a zlepší den. My ji ještě dnes doručíme po celých Kralupech nad Vltavou včetně přilehlých vesnic.

Potřebujete poradit s výběrem? Kytice v Kralupech nad Vltavou rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, co se místním ženám líbí. Rádi se podělíme o své tipy a zdarma také přiložíme váš vzkaz na kartičce. Anebo kytici předáme anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Kralupy nad Vltavou a okolí

Už brzo ráno pro vás vybíráme květiny přímo od dodavatelů, a to každý den. Můžete si proto být jisti, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé. Ke kytici připojíme také její výživu, pro prodloužení životnosti.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Kralup nad Vltavou i do všech měst a obcí v okolí jako například do Nelahozevsi, Dolan nad Vltavou, Holubic, Otvovic, Libčic nad Vltavou, Olovnic, Neuměřic, Kozomína, Zlončic, Postřižína i Úžic.

Dodání květinového daru si můžete objednat kdykoli v pracovní den za cenu 99 Kč a o víkendu za 250 Kč. A naši řidiči jsou rychlí, zvládnou to již za 2 hodiny od přijetí objednávky v čase od 8:00 do 20:00 hod.


Nevyhovuje Vám Kralupy nad Vltavou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci