Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Kutná Hora

Překvapte svou nejmilejší krásnou kyticí. Zaručeně jí vykouzlíte úsměv na tváři a zpříjemníte den. My květiny doručíme ještě dnes po celé Kutné Hoře.

Chcete překvapení přivést k dokonalosti? Objednejte společně s rozvážkou květin také balení sladkého Raffaella. Na vaše přání přiložíme zdarma kartičku s vaším vzkazem. A společně s kyticí dodáme bezplatně i její výživu.

Rozvoz květin Kutná Hora a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u prověřených dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že doručená kytice bude vždy stoprocentně čerstvá.

Naši kurýři se za vaší milou dostanou do všech koutů Kutné Hory. Ať už je v práci, doma nebo třeba u kadeřnice. Řidiči dojedou i do Červených Peček, Hlízova, Nových Dvorů, Církvice, Křesetic, Malešova, Miskovic a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Za rozvážku květin v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Sami si zvolíte časové pásmo v rozsahu 3 hodin, kdy má dojít k předání dekorace. Služba je k diposzici denně od 8:00-20:00 hod.


Nevyhovuje Vám Kutná Hora?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci