Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Lovosice

Kytice dělají radost ženám už po staletí. Jsou symbolem lásky i něhy a každou ženu vždy potěší. A květiny doručené kurýrem ji zaručeně ohromí.

Objednejte rozvážku kytice své mamince, babičce, kamarádce, manželce nebo přítelkyni k svátku, narozeninám, výročí nebo z lásky. Kytici předáme ještě dnes, ve všech koutech Lovosic. Na přání připojíme také vzkaz na kartičce nebo Raffaello, které osladí život a zpříjemní den.

Rozvoz květin Lovosice a okolí

Květiny doručujeme do Lovosic a okolí už přes 15 let. Vybírat můžete z více než 300 druhů nejrůznějších kytic, které jsou vždy čerstvé. Každý den je pečlivě vybíráme. Jedině svěží květy totiž mohou udělat tu největší radost.

Naši kurýři zajišťují rozvážku nejen do Lovosic, ale i do Sulejovic, Čížkovic, Malých Žernosek, Lukavce a všech dalších měst a obcí v okolí. Cena za příjezd řidiče v pracovní den je 195 Kč a v ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Lovosice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci