Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nový Bor

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Novém Boru a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Přemýšlíte, čím překvapit své nejbližší? Květinový dar předaný kurýrem je sázka na jistotu. Přidejte balení sladkého Raffaella a dokonalý dárek je na světě. Kytici ještě dnes doručíme po celém Novém Boru.

Již 15 let každé ráno pro vás pečlivě vybíráme květiny. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dam a slečen touží. S objednávkou vám rádi poradíme a na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rychlý rozvoz květin v Novém Boru

Naši kurýři doručí kytici na jakoukoli adresu v Novém Boru a okolí vždy stoprocentně čerstvou. Za využití služeb řidiče v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a o víkendu a státním svátku 250 Kč. K dopravě používají klimatizovaná auta a při předání jsou vždy diskrétní.

Pro dodání vaší objednávky si stanovíte datum a časové pásmo v rozsahu 180 min. od 8:00 do 20:00 hod. V případě požadavku na dovoz pugétu ještě dnes je nutné objednat a zaplatit do 17:00 hod. Víkendové objednávky je třeba podat a zaplatit nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.


Nevyhovuje Vám Nový Bor?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci