Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Rakovník a okolí

  • Květiny doručíme zítra po Rakovníku a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Cena za rozvoz květin

Kytici doručíme na privátní nebo firemní adresu, do restaurace nebo hotelu 7 dní v týdnu. Za tuto službu zaplatíte:

  • v Po-Pá - 129 Kč.
  • v So, Ne a státní svátek - 250 Kč.

Ceny jsou jednotné pro celou Českou republiku.

Objednávku s doručením o víkendu zadejte nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod. 

Dovoz květin Rakovník - informace

Vykouzlete svým nejbližším úsměv na tváři. Zaručeně se vám to povede, když jim necháte doručit krásnou kytici růží, z lučních květin a další aranžmá. Už dnes za několik hodin může být u nich a dělat radost.

Víte, že naši kurýři rozváží květiny nejenom v Rakovníku, ale můžete je potkat Také v Plzni, Liberci, Olomouci a vešch ostatních místech ČR.

Kytice v Rakovníku rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme váš vzkaz. Chcete potěšit ještě více? Přidejte k objednávce balení sladkého Raffaella.

Rozvážka květin v Rakovníku a okolí

Nádherné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Dbáme na jejich kvalitu a čerstvost, staráme se o ně a chceme, aby se k obdarované dostaly co nejkrásnější. Přidáme také výživu, aby kytice byla co nejdéle krásná i poté, co ji předáme.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Rakovníku i do všech měst a vesnic v okolí od pondělí do neděle v čase 8-20 hod. Čas příjezdu řidiče na adresu si  sami určíte v tříhodinových pásmech, např. 8-11 hod.

Nevíte si s výběrem květin rady? Zavolejte nám nebo napište!

Víme, že vybrat tu pravou kytici nemusí být vždy snadné, proto vám rádi poradíme. Můžete nám zavolat nebo napsat, zákaznická linka je tu pro vás každý den od 8 do 17 hodin na telefonním čísle + 420 602 686 696 a e-mailu kvetiny@kvetinyonline.cz. Inspirovat se můžete i nejprodávanějšími nebo lučními kyticemi.

Nevyhovuje vám Rakovník a okolní vesnice?

Potřebujete kytici doručit jinam? Pro nás žádný problém. Doručujeme po celé České republice a žádná adresa nás nezaskočí.

Měna
Jazyk