Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Turnov

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Turnově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Turnov je plný krásných žen. Žije v něm i ta vaše nebo do Turnova jen vyrazila na cesty? Překvapte ji darovanou kyticí. My květiny doručíme ještě dnes po celém Turnově.

Květiny s donáškou v Turnově

Chcete poradit s výběrem? Květiny v Turnově rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních žen i dívek touží. Rádi vám dáme užitečné tipy - například neoblíbenějšími květinami jsou růže a lilie. Na přání také zdarma doručíme váš vzkaz na kartičce. A pokud chcete potěšit i chuťové pohárky, můžete rovnou objednat také sladké Raffaello.

Květiny vybíráme každý den přímo u dodavatelů. Můžeme vám proto zaručit, že se k adresátce dostanou čerstvé.

Rychlý rozvoz květin Turnov a okolí

Naši kurýři doručí kytice po celém Turnově i do všech měst a vesnic v okolí klidně ještě dnes. Je jen na vás, jaký termín zvolíte. Čas předání nám upřesníte v rozsahu 3 hodin od 8:00 hod. do 20:00 hod. Cena za tuto službu je v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

Objednávky na dovoz ještě dnes přijímáme v pracovní dny do 17:00 hod. Předání v sobotu, neděli a státní svátek je třeba objednat poslední pracovní den do 15:00 hod.


Nevyhovuje Vám Turnov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci