Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Velký Šenov a okolní vesnice

  • Květiny doručíme po Velkém Šenově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Bydlí ve Velkém Šenově někdo, na kom vám záleží? Slaví zrovna narozeniny, svátek, má zrovna po promoci nebo mu chcete udělat radost jen tak? Květiny jsou k tomu jako stvořené. Že jste daleko? Využijte náš rozvoz květin, se kterým máme po Velkém Šenově a okolí už dlouholeté zkušenosti.

Rozvoz květin Velký Šenov a okolí

Hledáte způsob, jak někomu poslat kytici, i když jste desítky, stovky, možná i tisíce kilometrů daleko? Přestaňte hledat, my to zvládneme! Vybrat si můžete z předem sestavených kytic nebo si poskládáte vlastní z růží, pastelově barevných gerber, lilií, chryzantém apod.

Ke kytici přidáme i výživu a kartičku

Aby radost obdarovaného byla maximální, přidáme ke květinám zdarma i kartičku s vaším vzkazem a sáček s výživou pro řezané květiny, díky kterému květiny vydrží déle čerstvé a pěkné.

Cena za rozvoz květin

Květiny si objednáte z jakéhokoli místa na světě, stačí vám zařízení s přístupem na internet, pár minut času a platební karta s možností online platby.

  • Cena za doručení květin ve všední den od pondělí do pátku je 129 Kč.
  • O víkendu a ve státní svátek za rozvoz zaplatíte 250 Kč.
  • Objednávky na víkend a státní svátek je třeba zadat nejpozději do 15,00 hod. poslední pracovní den před víkendem či státním svátkem.

Velký Šenov vám nevyhovuje?

Ať už chcete poslat květiny do jiné vesničky v okolí Velkého Šenova, nebo třeba na druhý konec republiky, spolehněte se na nás.

Měna
Jazyk