Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Veselí nad Moravou

Každé narozeniny, svátek i promoce jsou hned krásnější, když se k nim přidá nádherná kytice. Nemůžete být svým nejmilejším nablízku? Potěšte je krásnou kyticí. Ještě dnes ji doručíme po celém Veselí nad Moravou.

Kytice ve Veselí nad Moravou rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání také zdarma doručíme váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapení zdvojnásobit? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Veselí nad Moravou a okolí

Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Veselí nad Moravou, Blatnice pod Sv. Antonínkem, Lipova, Louky, Vnorovy, Kozojídky, Žeraviny, Hroznové Lhoty, Blatničky i do všech měst a vesnic v okolí.

Cena za dodání na adresu obdarovyné je 195 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a svátek je 350 Kč. Řidič se může objevit u jejích dveří kterýkoli den v týdnu od 8:00 hod. do 20:00. Záleží jen na vás, které časové pásmo zvolíte.

Nevyhovuje Vám Veselí nad Moravou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci