Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Veselí nad Moravou

Každé narozeniny, svátek i promoce jsou hned krásnější, když se k nim přidá stylový pugét. Nemůžete být svojí nejmilejší nablízku? Potěšte ji květiny předanou kurýrem. Ještě dnes kytici doručíme po celém Veselí nad Moravou.

Květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí dodáme také její výživu.

Kytice ve Veselí nad Moravou rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete moment překvapení zdvojnásobit? Přiobjednejte balení sladkého Raffaella.

Rychlý rozvoz květin ve Veselí nad Moravou a okolí

Naši kurýři dojedou na všechna místa ve Veselí nad Moravou a blízkém okolí. Jsou skutečně rychlí, předání zvládnou již během několika málo hodin od objednání. K přepravě využívají klimatizované vozy.

Cena za dodání na adresu obdarované je 99 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a svátek je 250 Kč. Řidič se může objevit u dveří obdarované kterýkoli den v týdnu od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, které časové pásmo v rozsahu 3 hod. zvolíte.


Nevyhovuje Vám Veselí nad Moravou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci