Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Vrchlabí a okolí

  • K doručení dnes po Vrchlabí a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Vrchlabí

Ať už slaví vaši blízcí promoce, narozeniny nebo zásnuby, darovaná kytice je v každém případě potěší. Radost udělá i jen tak, v obyčejný den. Vámi vybranou květinu doručíme po celém Vrchlabí ještě dnes.

Denně čerstvé květiny

Květiny nakupujeme každý den od dodavatelů, kteří nám garantují rostliny ve 100% kvalitě. Můžeme proto zaručit, že květiny, které dodáme, jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s květinovým darem předáme také výživu pro květy, která prodlužuje životnost rostlin a je bezplatná.

Květiny ve Vrchlabí rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, co se místním ženám líbí. Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.  Chcete kromě očí potěšit i chuťové pohárky? Přiobjednejte balení sladkého Raffaella. Na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rychlý rozvoz květin Vrchlabí a okolí

Naši kurýři doručí kytice do všech ulic ve Vrchlabí i v dalších městech a vesnicích v okolí. A kdy na adresu dorazí? To si určíte sami v objednávce. Ve formuláři si vyberete datum a časové pásmo v rozpětí 3 hodin, dle své potřeby. Řidiči jsou k dispozici od 8:00 do 20:00 hod.

Ceny jsou paušální. Při kontaktu s obdarovanou jsou řidiči taktní a diskrétní. Zásadně nikdy nesdělují informace o objednavateli.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Vrchlabí?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk