Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Vrchlabí

Ať už slaví vaši blízcí promoce, narozeniny nebo zásnuby, krásná květina je v každém případě potěší. Radost udělá i jen tak, v obyčejný den. Nádherné kytice ještě dnes doručíme po celém Vrchlabí.

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás. Květiny ve Vrchlabí rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí. Chcete kromě očí potěšit i mlsný jazýček? Přidejte balení sladkého Raffaella. Na přání také rádi přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Vrchlabí a okolí

Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu pro prodloužení čerstvosti.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Vrchlabí, Horní Branné, Dolní Branné, Strážného, Lánova, Kunčic nad Labem i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Vybírat můžete z aranží v ceně od 435 Kč. Za dodání květin do rukou obdarované v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Sami si zvolíte časové pásmo tří hodin tak, aby obdarované nejvíce vyhovovalo. Je to jen na vás.

Nevyhovuje Vám Vrchlabí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci