Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Most

Rozvoz květin Most

Je jen málo věcí, které dokážou vždy udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři. Kytice k nim patří. Překvapte své nejbližší pestrým pugétem. Vyberte svůj oblíbený a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celém Mostě a okolí.

Už 15 let rozvážíme v Mostě květiny pro všechny příležitosti. Potěšíme při narozeninových oslavách, promocích nebo obyčejných dnech. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přiložíme také váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Most a okolí

Vybírejte z více než 300 kytic. Kvítka vybíráme každý den na specializovaných trzích. A díky tomu budou doručené květiny zaručeně čerstvé. Pro prodloužení jejich čerstvosti bezplatně přidáme i výživu pro řezané rostliny.

Naši kurýři rozvezou váš dar kamkoliv si budete přát. Mohou zazvonit na dveře obdarované klidně po celém Mostě, ale i v Obrnicích, Želenicích, Braňanech, Patokryjích a všech okolních městech a vesnicích.

Objednat si kytici a její předání na adrese je snadné. Objednávku zadáte  bez omezení 7 dní v týdnu 24 hod. denně. Cena za donášku květin je v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Most?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020