Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Most

Je jen málo věcí, které dokážou vždy udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři. Kytice k nim patří. Překvapte své nejbližší pestrým pugétem. Vyberte svůj oblíbený a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celém Mostě a okolí.

Už 15 let rozvážíme v Mostě květiny pro všechny příležitosti. Potěšíme při narozeninových oslavách, promocích nebo obyčejných dnech. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přiložíme také váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Most a okolí

Vybírejte z více než 300 kytic. Kvítka vybíráme každý den na specializovaných trzích. A díky tomu budou doručené květiny zaručeně čerstvé. Pro prodloužení jejich čerstvosti bezplatně přidáme i výživu pro řezané rostliny.

Naši kurýři rozvezou váš dar kamkoliv si budete přát. Mohou zazvonit na dveře obdarované klidně po celém Mostě, ale i v Obrnicích, Želenicích, Braňanech, Patokryjích a všech okolních městech a vesnicích.

Objednat si kytici a její předání na adrese je snadné. Objednávku zadáte  bez omezení 7 dní v týdnu 24 hod. denně. Cena za donášku květin je v pracovní dny 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Most?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci