Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Litvínov

Krásný den může být ještě krásnější. Postará se o to nádherná kytice, kterou obdarovaná dostane jen tak, pro radost. Vykouzlete jí úsměv na tváři krásným darem. My ještě dnes květiny doručíme po celém Litvínově a okolí.

Kytice v Litvínově rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce a oči místních touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma ke kytici přidáme váš vzkaz na kartičce. Pro dvojnásobnou radost můžete objednat také sladké Raffaello.

Rozvoz květin Litvínov a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme u prověřených dodavatelů z celého světa. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byla výsledná kytice jednoduše neodolatelná. Společně s květinami doručíme bezplatně také jejich výživu pro prodloužení jejich svěžesti.

Naši kurýři vámi vybraný pugét dodají po celém Litvínově a také do Louky u Litvínova, Křížatky, Písečné, Mariánských Radčcic, Mariánského Údolí, Janova, Chudeřína i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Řidiči mohu zazvonit u dveří bytu, případně zaklepat na kancelář, kde obdarovaná žije, či pracuje. Překvapit můžete od pondělí do neděle v čase od 8:00 do 20:00 hod. Přesně dle vašeho přání. Za tuto službu zaplatíte 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Litvínov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci